KURUCULARIMIZ

Ahmet Cevdet Dayıoğlu

Kurucu Avukat

Murat Cemal Dayıoğlu

Kurucu Avukat

Hakkında

AVUKATLARIMIZ

Zeynep Hülya Önder

Yönetici Avukat

Hakkında

1965 İstanbul doğumludur. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılından bu yana hukuk bürolarında yönetici avukat olarak çalışmış olup; 2009 yılında Dayıoğlu Hukuk Bürosu’nda yönetici avukat olarak çalışmaya başlamıştır. İstanbul Barosu’nda kayıtlıdır. İngilizce bilmektedir.

Avukat Zeynep Hülya Önder,  İş Hukuku alanında uzmanlaşarak bu konuda danışmanlık ve dava takibi konularında faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte İnsan Kaynakları şirketleriyle bağlantılı olarak muhtelif üniversiteler bünyesinde açılan sertifika programlarında ve ayrıca şirketlere İş Hukuk eğitimleri vermektedir.

Bunların yanı sıra, ticari ve özel hayatta ihtiyaç duyulan hukuki danışmanlık hizmetleri ile Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk,, Aile Hukuku, Ceza Hukuku ile İcra ve İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Ayrıca Avukat Zeynep Hülya Önder’in “Yıldız Teknik Üniversitesi / Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma”; İstanbul Bilgi Üniversitesi / Ekonomi Hukuk Yüksek Lisans Programı / “Uygulamalı Rekabet Hukuku”,  “Sermaye Piyasaları Mevzuatı” , “Birleşme & Devralmalar” ve “İstanbul Üniversitesi / “Arabuluculuk” konularında sertifikaları bulunmaktadır.

hulyaonder@dayioglu.av.tr

Cihan Eşiyok

Kıdemli Avukat

Halil Başar Bozoğlu

Kıdemli Avukat

Hakkında

2000 Yılında Edremit Lisesi’nden ve 2008 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2009 Yılından beri İstanbul Barosu’nda kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır.

 

Fatma Nida Hakim

Avukat

Hakkında

2014 yılında ECA Elginkan Anadolu Lisesi ve 2018 yılında Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2019 yılından beri İstanbul Barosu’nda kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır.

 

nidahakim@dayioglu.av.tr

Ayşe Merve Tezcan

Avukat

Kevin Tüzin

Avukat

Hakkında

2013 yılında Kipaş Anadolu Lisesi’nden ve 2019 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2020 yılından beri İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır.

 

kevintuzin@dayioglu.av.tr

Defne Dayıoğlu

Avukat

Hakkında

2016 yılında Açı Lisesi’nden ve 2020 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2019 yılında University of Southern California’da Summer Law and Legal English sertifika programını tamamlamıştır.

 

defne@dayioglu.av.tr

Beste Nur Uludağ

Stajyer Avukat

Hakkında

DANIŞMANLARIMIZ

Mehmet Kayalı

Danışman / İnşaat Mühendisi

İDARİ İŞLER

Sevgi Yıldır

İdari İşler

Yasemen Tomris Köroğlu

Mali İşler

Elmas Demirtaş

Yönetici Asistanı